Przedłużenie rzęs metodą kociego oka lub z zastosowaniem kępek

Długie rzęsy to marzenie niejednej kobiety. Nie każda jednak może pochwalić się długimi rzęsami. To wcale nie stoi na przeszkodzie, by takie rzęsy posiadać. Istnieją różne metody przedłużania rzęs. Z przedłużania rzęs można skorzystać w różnych salonach kosmetycznych.

Metody przedłużania rzęs – przedłużenie rzęs za pomocą gotowych szablonów

przedłużanie rzęs dla pań w ŁodziJedną z metod jest doklejanie całych, gotowych szablonów rzęs. Można też doczepiać tylko kępki sztucznych rzęs – zwłaszcza w miejscach, gdzie rzęs jest mniej. Jest też metoda kocie oko oraz takie metody jak 1:1, 2:1 i 3:1. Jeśli naszym celem jest przedłużenie rzęs na jeden raz, czyli inaczej efekt jednorazowy, to na pewno warto zdecydować się na gotowe szablony rzęs. Dostępne są różne propozycje – nawet kolorowe włoski, wycinane, piórka i znacznie więcej. Każda kobieta znajdzie coś dla siebie, a szablon może zaaplikować nawet samodzielnie. Takie przedłużanie rzęs dla pań w Łodzi oferowane jest też przez salony kosmetyczne. Tego typu rzęs nie nosi się dłużej. Nie wystarczą nawet na kilka dni, ale doskonale nadają się na jedną imprezę – jeden wieczór. Inną metodą przedłużania rzęs jest metoda kocie oko. Tutaj przedłuża się tylko te rzęsy, które znajdują się w zewnętrznym kąciku oka. Oczywiście należy idealnie dobrać długość takich rzęs i stopień ich podkręcenia. Kocie oko na pewno nie jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które mają bardzo małe naturalne rzęsy.

Zaaplikowanie rzęs tą metodą będzie po prostu wyglądać sztucznie. W przypadku małych rzęs można najpierw przedłużyć wszystkie rzęsy, a dopiero później zastosować metodę kociego oka – wtedy rzęsy będą wyglądać naturalnie. Czasem jest tak, że sztuczne rzęsy zbierane są w kępki. Chodzi o to, że miejsca przytwierdzenia jest jedno, ale z tego miejsca wydostaje się co najmniej kilka sztucznych rzęs – są to tzw. kępki.