Uczestnictwo w naukowej konferencji

Mimo ukończenia studiów z wyróżnieniem nie poprzestałem na nauce. Wiedzę zdobywałem przez cały czas, ponieważ chciałem być doskonały. Zresztą medycyna przez cały czas się rozwijała i pojawiały się nowe metody leczenia, bądź leki, które były skuteczne. Musiałem być na bieżąco ze wszystkim.

Konferencja zorganizowana w nowoczesnej sali

konferencja SzczecinWiele razy brałem udział w różnych naukowych spotkaniach czy wykładach. Nawet jeździłem na konferencje, które odbywały się za granicami kraju. W ostatnim czasie nie było żadnego interesującego wykładu aż do września. W tym czasie miał w kraju pojawić się znany doktor z zagranicy, ze względu na którego odbyła się naukowa konferencja Szczecin został miastem wytypowanym na to jakże ważne wydarzenia. Naturalnie zostałem zaproszony na tę konferencję, ponieważ temat był szalenie interesujący. Otóż doktor, który miał prowadzić ową konferencję wynalazł szczepionkę na jedną z poważniejszych dolegliwości i dawało to ogromne nadzieje ludziom na całym świecie. Do szczecina wybrałem się dzień wcześniej i zamieszkałem w hotelu, gdzie zarezerwowałem sobie pokój. W tym samym hotelu odbywała konferencja. Uczestników było mnóstwo i byli to ludzie nie tylko ze środowiska lekarskiego. Pojawiło się wielu prawników, przedsiębiorców czy polityków i farmaceutów. Z zaciekawieniem słuchałem tego co miał do powiedzenia ten jakże ceniony przeze mnie doktor. Konferencja trwała przez cały dzień, ale była przerwa na obiad, który podano w restauracji hotelowej.

Była to jedna z najbardziej interesujących konferencji, w której miałem okazję uczestniczyć. Udział w niej dał mi wiele, ponieważ nowa szczepionka została wprowadzona. Ja sam ją stosowałem u swoich pacjentów, gdzie bardzo szybko widoczna była poprawa ich stanu zdrowia.