Realizacja serii filmów reklamowych

Jesteśmy organizacją działającą na rzecz bezdomnych zwierząt. Wszystko zaczęło się od pracy w schronisku. Tam nasza założycielka postanowiła szukać różnych sposobów na pomoc tym bezbronnym istotom. Wkrótce powstało stowarzyszenie funkcjonujące we współpracy ze schroniskiem, organizujące różne eventy, w trakcie których popularyzowano ideę adopcji, a nie kupna oraz zbierano datki.

Marketing za pomocą ruchomego obrazu

filmy reklamoweAby promowanie adopcji zwierzaków i organizacja wydarzeń z tym związanych miały sens, potrzebowaliśmy skupienia uwagi potencjalnych grup odbiorców. Doszliśmy do wniosku, że dobrym narzędziem marketingowym będzie seria filmów reklamowych. Chcieliśmy pokazać system funkcjonowania schroniska, przestrzegać przed nieprzemyślanymi prezentami w formie małych piesków i kotków oraz pokazać korzyści płynące z adopcji. Filmy reklamowe miały być prezentowane z perspektywy zwierząt oraz ludzi, opowiadać konkretne historie. Budzić współczucie, ale również chęć zaopiekowania się bezdomniakami. Do ich produkcji zatrudniliśmy firmę, która charakteryzowała się zaufaniem w branży. Była w stanie świetnie dostosować się do sugestii klienta, jednocześnie szlifując przedstawione wizje. Osoby biorące udział w produkcji wykazały się dużym zrozumieniem dla zasad panujących w schronisku. Pokazane życie zwierząt za kratkami chwytało za serce. Seria okazała się strzałem w dziesiątkę.

Zrealizowane filmy odniosły zamierzony skutek. Na pewno wzrosła frekwencja na eventach i wysokość uzbieranych w ich trakcie funduszy. Widoczny był także wzrost liczby adopcji. Same produkcje reklamowe zostały wykonane w sposób profesjonalny. Każda z nich dobrze oddawała klimat przekazywanej informacji oraz była dobrze wyreżyserowana. Współpraca przebiegła szybko i sprawnie.