Owoce dowożone do firm

Osoby, które dużo pracują, mają mało czasu na przygotowywanie sobie posiłków, więc często korzystają z gotowych dań, lub stołują się w restauracjach. Podjadanie w ciągu dnia jest normą u takich osób, a to może prowadzić do różnych chorób.

Spożywanie owoców w trakcie pracy

owoce do firmy w BydgoszczyWiększość osób pomiędzy głównymi posiłkami sięga po niezdrowe przekąski w formie ciasteczek, batonów czekoladowych, czy smażonych chipsów. Taki zwyczaj w perspektywie czasu może się źle skończyć, dlatego lepiej sięgać po zdrowe produkty. Owoce do firmy w Bydgoszczy są przywożone każdego dnia, szczególnie w dużych korporacjach. Jest to forma dbania o zdrowie zatrudnionych osób, aby zamiast solonych i słodzonych przekąsek, sięgały po zdrowe owoce i warzywa. Firmy cateringowe przywożą pod wyznaczony adres niewielkie skrzynki z produktami, które są na bieżąco sprowadzane od sadowników uprawiających je w ekologiczny sposób. Oczywiście dotyczy to jedynie naszych, polskich produktów, bo banany są sprowadzane z zagranicy. Wspomniane kosze mogą zawierać kilka rodzajów owoców i warzyw. Do wyboru mamy soczyste jabłka, słodkie gruszki, pełne potasu i magnezu banany, czy dojrzałe winogrona. Mogą to być również popularne pomidorki koktajlowe, lub mini marchewki. Spożywanie owoców w firmie stało się dość popularne w ostatnim czasie i tylko duzi przedsiębiorcy mogą sobie pozwolić na taki luksus dla pracowników. Aby każdemu pracownikowi zapewnić choc jeden owoc, to trzeba ich sporo zakupić jeżeli jest zatrudnionych sporo osób.

Dostawa świeżych owoców może być kierowana nie tylko do biur, bo może ją zamówić punkt gastronomiczny, placówki oświaty takie jak szkoły podstawowe, czy gimnazja, a nawet dostawa może pojechać na imprezę sportową w plenerze. To wygodne rozwiązanie na promowanie zdrowej żywności.