Odpowiednie pojemniki na wina

Razem z żoną od paru lat prowadzimy własną winnicę. Produkujemy wino z winogron pochodzących z naszej własnej uprawy, dzięki temu sami kontrolujemy smak na poziomie. Naszym największym problemem w biznesie była po prostu logistyka. Z początku nie wiedzieliśmy co robić, żeby wszystko funkcjonowało.

Zastosowanie profesjonalnych pojemników na winogrona

pojemniki na winaO ile samo wytwarzanie wina nie było dla nas problematyczne, to dość sporym problemem okazało się jego magazynowanie i transportowanie. Przede wszystkim nie mieliśmy do tego odpowiedniego sprzętu, który umożliwiałby przenoszenie sensownych ilości w bezpiecznym środowisku. Przenoszenie małych ilości było bardzo czasochłonne i kosztowało nas bardzo wiele energii. Wtedy zdecydowaliśmy się na pojemniki na wina na kółkach, gdzie można było umieścić bardzo dużą ilość butelek wina. Umożliwiało nam to transportowanie nawet kilkudziesięciu flaszek w tym samym czasie i to przy znikomym wysiłku. Szczególnie przydawało się to przy ładowaniu wszelkiego rodzaju transportów wyjeżdżających z naszej winiarni. Bez tych pojemników trwało to zdecydowanie dłużej przez co marnowany był zarówno nasz czas, jak i czas dostawców. Na odpowiednie pojemniki wpadliśmy właściwie przez przypadek, przeglądając Internet w poszukiwaniu ozdób do naszej winiarni aby uatrakcyjnić jej wygląd. Jak się okazuje takie pojemniki wcale nie są drogie, a umożliwiają znacznie usprawnienie funkcjonowania przedsiębiorstwa w jakim się pracuje. Zakupiliśmy je prosto od producenta dzięki czemu otrzymaliśmy zniżkę, a wszystko było u nas w ciągu paru dni.

Pojemniki te funkcjonują u nas już od wielu miesięcy i zauważyliśmy znaczne usprawnienie w funkcjonowaniu naszej winiarni. Nie ma co się dziwić, gdyż wszystko przebiega teraz znacznie szybciej, a czas marnowany na ręczne przenoszenie wina można spożytkować w inny sposób.