Nowa torba na laptopa

 

Przez długi czas nie posiadałam żadnej torby ani etui na mojego Macbooka. Właściwie to wcześniej jej po prostu nie potrzebowałam, ale zmieniło się to kiedy zaczęłam studiować. Często zabieram teraz laptopa na uczelnię, albo z tego powodu, że mam okienko albo potrzebuję go na zajęcia. Dlatego też musiałam kupić sobie jakaś ładną torbę chroniącą mój laptop.

Kupiłam ładną, ale funkcjonalną torbę na laptopa

torba na laptopy appleW sklepie firmowym Apple nie znalazłam niczego, co by mi się podobało. Dizajn większości dostępnych tam toreb na Macbooki nie był w moim stylu. Lubię proste rzeczy, ale nie podobają mi się takie zwykłe czarne torby bez żadnego fajnego motywu, czy w ładnym kształcie. Dlatego też postanowiłam poszukać czegoś fajnego w Internecie, niekoniecznie nawet oficjalnej produkcji Apple. Wpisałam więc w wyszukiwarkę internetową hasło „torba na laptopy Apple” i zaczęłam przeglądać strony, które mi wyskoczyły. Przeglądając te rożne strony zauważyłam, że w wielu sklepach są te same produkty, ale bardzo różnią się one ceną. Dlatego też wybrałam ofertę sklepu, która była najtańsza. Kupiłam różową torbę na Macbooka Air Pro wykonaną z panki neoprenowej. Pianka ta w dotyku jest bardzo miękka, a więc bardzo przyjemnie mi się ją nosi. To, że jest wykonana z takiego materiału sprawia, że laptop jest w takiej torbie dobrze chroniony i bezpieczny. Nosząc Macbooka w takiej torbie jestem o wiele spokojniejsza.

Torbę na mojego laptopa używam praktycznie cały czas. Nawet jeżeli korzystam w domu z Macbooka to i tak odkładam go to mojej nowej torby, która jest po prostu świetna. Jej wielką zaletą jest też to, że ma z boku kieszonki gdzie bezpiecznie mogę schować różne akcesoria np. myszkę. Torba ta dostępna była jeszcze w niebieskim kolorze i myślę nad jej zamówieniem.