Kto mi tanio zaprojektuje halę przemysłową?

 

No dobra, co z tego, że miałem tak wiele fajnych pomysłów, skoro brakowało mi pieniędzy? Byłem jednak upartym człowiekiem i postanowiłem chociaż jeden cel zrealizować. Firma była dla mnie najważniejsza i to w nią przede wszystkim musiałem inwestować w pierwszej kolejności.

Hala przemysłowa zaprojektowana przez zdolnego studenta

tanie projektowanie hal przemysłowychŻeby rozwinąć działalność, musiałem zainwestować w halę przemysłową. W okolicy nie znalazłem nic do wynajęcia i musiała ona zostać wybudowana od podstaw. Na szczęście posiadałem teren, który idealnie się do tego nadawał. Musiałem tylko znaleźć kogoś, kto wykonywał tanie projektowanie hal przemysłowych, bo nie miałem za dużo pieniędzy na ten cel a projekt był mi niezbędny. Jeden z pracowników powiedział mi, że jego syn zna się na projektowaniu hal i jest na ostatnim roku studiów. Wiele razy był wyróżniany za swoje projekty i wygrywał wszystkie konkursy. Uznałem, że dzieciak ma talent i trzeba dać mu szansę zwłaszcza, że za projekt hali przemysłowej miałem mu zapłacić grosze. Powiedziałem chłopakowi czego oczekuję i jakie wymiary musi mieć hala. Przyjął do wiadomości te informacje i zabrał się do pracy. Obiecał skończyć projekt do końca miesiąca a ja zaakceptowałem ten termin. Wiedziałem, że nikt inny taniej mi takiego projektu na pewno nie wykona. Chłopak wywiązał się z ustaleń i gotowy projekt hali przemysłowej przedstawił mi dwudziestego dziewiątego grudnia. Projekt był wykonany w pełni profesjonalnie i byłem zadowolony.

Wiele razy jeszcze korzystałem z usług tego chłopaka i dzięki temu sporo udało mi się zaoszczędzić. Kiedy firma już była na odpowiednim etapie, to zacząłem podejmować kolejne inwestycje, z którymi tak długo zwlekałem. Świetnie mi się powodziło i zamierzałem wykorzystać dobrą passę.