Jak zaprojektować dobrą stronę?

Każdy, kto zakłada własną działalność gospodarczą, powinien zwrócić uwagę na konieczność posiadania strony internetowej. Nie musi to być skomplikowany portal, wystarczy zwykła strona wizytówkowa. Ważne, żebyśmy jednak byli dostępni w Internecie. Bez tego klienci często uznają firmy za niewiarygodne.

Jak powinna wyglądać dobra strona www?

projektowanie stron www olsztynOprócz tego, że powinniśmy mieć stronę internetową, to musi też ona jakoś wyglądać. Jest ona formą reklamy, więc nie może odstraszać. Czerwona czcionka na czarnym tle, to zazwyczaj nie jest najlepszy pomysł, jeżeli chcemy wypaść profesjonalnie. Wszystko musi wyglądać schludnie, być poukładane i estetyczne. W ten sposób robimy dobre wrażenie na klientach. Projektowanie stron www Olsztyn jest bardzo polecane, ponieważ powstałe strony są zgodne z wyczuciem dobrego smaku i dobrze się sprawdzają. Zasadą jest, że na stronie nie powinno być zbyt wiele elementów. Wówczas robi się chaos, który utrudnia korzystanie ze strony. Nieprawdą jest też, że w stronę trzeba inwestować mnóstwo pieniędzy. Strony typu wizytówkowego są niedrogie, a równie skutecznie spełniają swoje reklamowe i informacyjne funkcje. Taka reklama jest mniej skomplikowana w formie, niż rozdawanie ulotek, czy wynajmowanie bilbordów. Zresztą, jest też tańsza. W końcu pracownicy, materiały – to wszystko też kosztuje. Dobra strona to taka, która podoba się ludziom. Musi więc być zwyczajnie ładna.

Bez względu na to, co o tym myślimy, strona internetowa świadczy o całej firmie. Jeśli ktoś poszukuje usług, które dana firma oferuje, a po wejściu na stronę zobaczy szalone kolory i porozciągane obrazki, to naprawdę odechce mu się współpracy raz na zawsze. Nie jest to może najlepsze podejście, ale tak działa ludzka psychika. Lubimy porządek i profesjonalizm.