Panele ze szkła godne uznania

Historia pokazuje, że Polacy zawsze mieli dużo do powiedzenia w największych światowych osiągnięciach. Bez względu na branże, gdzie by się nie obejrzeć swoje trzy grosze zawsze musiał wtrącić jakiś Polak. Może nie zawsze jest to wiadome wszystkim, jednak wystarczy trochę poszperać w historii, aby się o tym przekonać. Również w dzisiejszych czasach jako naród jesteśmy doceniani na arenie międzynarodowej.

Arcydzieła na szkle docenione na świecie

grafika na szkle z warszawyDobre, bo polskie. Często nie doceniamy tego powiedzenia, a jest w nim bardzo dużo prawdy. Wiedzą o tym praktycznie na całym świecie. Polskie firmy na przykład, na każdy kroku doceniane są za wyjątkowość i innowacyjność. Ostatnio na przykład pewna warszawska firma szturmem zdobyła rynek aranżacji wnętrz. Projektanci z całego świata składają zamówienia na flagowym produkt przedsiębiorstwa. A są nim szklane panel z wyjątkowymi nadrukami. Do ich produkcji wykorzystano najnowsze technologie. Sposób wykoania nadruku powoduje, że obraz wygląda, jakby był wtopiony w szkło i z nim zintegrowany, co tworzy niespotykany dotąd, niesamowity, przestrzenny efekt. Ta zachwycająca grafika na szkle z warszawy dostała już kilka nagród w Polsce, a w ostatnim miesiącu wyróżniona została na arenie międzynarodowej bardzo prestiżową statuetką. I pomyśleć, że firma jest bardzo młoda, bo powstała zaledwie dwa lata temu. Założona została jednak z pasji do piękna połączonego z nowoczesnością. A jeżeli w coś się wkłada całe swoje serce, to musi to przetrwać długie lata i spodobać się innym.

Kolejna polska firma została dostrzeżona i wyróżniona na arenie międzynarodowej. Tym razem jest to producent szklanych paneli z nadrukami, który tworzy, poprzez wykorzystanie nowoczesnej techniki, niespotykane dotąd efekty wizualne na szkle.