Dobre kursy hiszpańskiego w Krakowie

Niedługo kończę studia. Praca magisterska już napisana, czekam tylko na obronę. Z tej okazji chcę sprawić sobie prezent i spełnić swoje marzenie. Myślę o tym już od długiego czasu. Lubię uczyć się nowych rzeczy i mam talent do języków obcych.

Polecane kursy nauki języka hiszpańskiego w Krakowie

kurs hiszpańskiego KrakówOd dawna marzę, by nauczyć się hiszpańskiego. W moim liceum nie było takiej możliwości. Języki obce były standardowe – angielski i niemiecki. Na studiach kontynuowałam naukę języka angielskiego. Teraz uznałam, ze przyszedł czas na spełnienie marzenia – zapisałam się na kurs hiszpańskiego Kraków jest do tego świetnym miejscem. Jest tu wiele szkół o bogatej ofercie. Ceny są zróżnicowane, wszystko zależy od poziomu nauki i stopnia intensywności. Wybrałam kurs dla początkujących. Zajęcia mam dwa razy w tygodniu. Nasza grupa jest zróżnicowana pod względem wieku. Są tu studenci, ale również panie na emeryturze. Jedna z nich powiedziała mi, że teraz ma czas, by rozwijać swoje pasje. Nie chcę czekać tak długo, dlatego zapisałam się na kurs już teraz. Zajęcia prowadzi młoda lektorka, która uczy również w liceum. Jest bardzo cierpliwa i zawsze można ją zapytać, jeśli ma się jakieś wątpliwości. Zadaje sporo pracy domowej, ale ja się cieszę. Dzięki temu więcej się nauczę. Na zajęciach rozmawiamy dużo po hiszpańsku, pani lektor chce, żebyśmy rozumieli jak najwięcej. Oglądamy filmy i słuchamy dialogów po hiszpańsku. Czytamy też dużo. Jest to bardzo piękny język, którym posługuje się mnóstwo ludzi na świecie.

W przyszłym roku wybieram się na wakacje do Hiszpanii. Mam nadzieję, że umiejętności i słownictwo zdobyte na kursie pozwolą mi się porozumieć na miejscu. Nie jadę na zorganizowaną wycieczkę. Same z przyjaciółką znalazłyśmy nocleg w hostelu i będziemy zwiedzać Madryt.