Dlaczego śmieszny gadżet to najlepsza reklama

Coraz częściej można zauważyć, że reklamy starają się nas rozbawić. Nie ma w tym niczego dziwnego – prawda jest taka, że wszyscy na tym korzystają. Zarówno odbiorcy wolą zobaczyć coś zabawnego niż nudne reklamy, jak i reklamodawcy wolą tworzyć coś, co zapadnie w pamięć na dłużej.

Mój ulubiony śmieszny gadżet reklamowy

popularne śmieszne gadżety reklamoweNajlepsza reklama to taka, która wywołuje emocje. Jeśli ma wywoływać emocje pozytywne, to właściwie jedyną opcją jest rozbawienie. Dlatego też w telewizji i radiu coraz częściej spotykamy się z reklamami, które starają się być śmieszne i zabawne. Nie inaczej jest z gadżetami. Inaczej spojrzymy na szary długopis z czarnym logiem firmy, a inaczej na taki, który będzie miał logo i jakiś śmieszny napis. Mam też swoje ulubione popularne śmieszne gadżety reklamowe. Nie bez powodu je wybrałem – wywołują u mnie tylko i wyłącznie pozytywne emocje. Zupełnie inaczej pisze mi się długopisem w wesołych barwach i z uśmiechniętą buźką narysowaną koło loga, niż zwykłym długopisem, które można kupić w kiosku. Nie inaczej jest w przypadku innych gadżetów. Gdy w grę wchodzą smycze, breloki i inne zawieszki warto zadbać o to, by były one w kolorach poprawiających samopoczucie. Jeśli uda nam się stworzyć również poprawiający humor napis lub rysunek, nie wahajmy się go umieścić na gadżecie. Na pewno na tym nie stracimy, a zyskać możemy bardzo wiele. Spotkałem się z wieloma przypadkami intencjonalnego noszenia smyczy i pisania długopisami reklamowymi właśnie dlatego, że wywoływały one pozytywne emocje.

Gadżetów reklamowych w obecnych czasach jest tak wiele, że ciężko jest zapamiętać którykolwiek z nich na dłużej, niż parę minut. Inaczej ma się jednak sprawa z gadżetami, które wywołują uśmiech lub niosą ze sobą dawkę pozytywnej energii – te pamięta się przez długi czas.